11.1.14
בשבוע שעבר נכנסתי ברכב של השכן


כן, זה מאוד מצער אבל מיהרתי והוא החנה את הרכב שלו בחניית מכבי האש. מעבר לזה שמיהרתי גם נלחצתי כי הבנות שלי והילדים שלו היו איתי ברכב. בכל אופן המכה הייתה מאוד קטנה ובקושי הרגשנו אבל המכונית קיבלה מכה- הכנף קצת התעקמה והצבע בפינה של הרכב התקלף, אז היינו צריכים לגשת למוסך לכ- 5 דקות. 

בזמן שאני מסה להרגיע את עצמי ואת הילדים, השכן המשיך לצעוק- איים שיתבע אותי וצווח עלי :" למה את לא מסתכלת לאן שאת נוהגת?" שאלתי אותו למה חנה במקום שאסור והוא רק המשיך לצעוק ואיים שוב שיתבע אותי. באותו רגע התחברתי לתטא וראיתי שיש לי אמונה שהמקום מושך משפטים עם רשויות. מייד כשזיהיתי שזוהי האמונה בה אני מחזיקה ביקשתי להוציאה (כל זאת התבצע בזמן שהשכן ממשיך לאיים). תשמעו! זה פשוט עבד. בעוד אני מסתכלת עליו במבט רגוע ולא מגיבה, הוא מושיט לי יד ואומר:" יאללה שטויות, שכל אחד מאתנו יתקן את הרכב שלו".

13.2.14 
יש לי משהו מדהים לספר לכם!לאחר שביתי הבכורה השתתפה בחלקים מקורס תטא הילינג, שמחתי לקום בבוקר ולשמוע שיש לה שאלות נוספות. מדהימה!

היא שאלה האם היא יכולה לשלוח ריפוי לחברה חולה ומה קורה לנשמה לאחר שהיא מסיימת את הגלגולים. שתי השאלות הללו נשאלו בשלוות נפש ורצון לשמוע ולקבל את התשובות. לאחר מכן התקשרה אחת המשתתפות מהקורס ושיתפה אותי בחוויה מדהימה שחוותה עם ביתה בת ה- 9- הבת הקטנה החלה לשלוח מסרים מהסבא שנפטר. המידע כלל המלצות אישיות לחיי האם ודן בתחומי הזוגיות, העבודה ועוד.
פשוט מדהימים הילדים שלנו! 


מה שניתן להבין מהסיפורים הללו הוא שדרך הקורסים אנחנו מבצעים עבודה על עצמנו – עובדים על האמונות, מעירים את הגנים הרדומים והעבודה משפיעה על סביבתנו.דוגמאות לשימוש בתטא בחיים